0

Наша місія

Місія грального автобусу «Вірранто» - допомогти дітям молодшого шкільного віку досягти повного психічного, духовного, фізичного розкриття, щоб в майбутньому з них виросли дорослі, які знайдуть місце в світі, досягали свої цілі, були відповідальним, зрілими дорослими. Для цього ми розмістили багато соціальних ігор, рольових ігор, та ігор для розвитку творчого мислення, дій, куток для заохочення ремесл, багато різноманітних книг, компакт-дисків та DVD в гральному автобусі «Вірранто».

Автобусну обстановку можна легко змінити, тому дитячий «рай» можна швидко перетворити на мобільний навчальний клас. Ігри можуть будуть замінені сучасними наочними посібниками за лічені хвилини, таким чином любий шкільний урок можна провести на високому рівні. Звичайно проектор та екран використовуються в освітніх та рекреаційних цілях. В просторому вантажному відсіку автобуса зберігають ігри для занять на свіжому повітрі та спортивний інвентар, навколо автобуса дитячий майданчик і спортивний парк може бути створений.

Гральний автобус «Вірранто» несе громадсько-осітню користь дітям молодшого шкільного віку, в якості інтегрованого мобільного навчального та рекреаційного закладу. Допомагає майбутньому поколінню розвивати індивідуальність, таланти, щоб пізніше в дорослому віці жити самодостатнім, щасливим життям. Замість риби «дає сітку на промисел».

Стаття 31 Конвенції ООН від 20 листопада 1989 року з прав дитини говорить наступне:

1. Держави-учасниці конвенції визнають права дітей на відпочинок і дозвілля, гри та дозвілля згідно віку, щоб вільно брати участь у культурному та мистецькому житті.

(2. Держави-учасниці поважають і підтримують право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, сприяють наданню відповідних, рівноправних умов, підтримують організацію дозвілля, рекреаційний та художніх, культурних заходів для дітей (посилання ).

На вебсторінці омбудсмана читаємо, що діти мають право бути дітьми. Право гратись стає «забутим» правом, може тому, що в очах дорослих здається «розкішшю», а не необхідністю. Тим не менш, гра є необхідною умовою для розвитку дітей. Ті діти, які не граються з деяких причин, не мають важливих і соціальних навиків, особистих якостей, у них можуть виникнути труднощі при засвоєнні правил дорослого світу (посилання ).

Гральний автобус «Вірранто» всередині

В гральному автобусі черевики і зайвий одяг діти розмістять в шафу позаду кабіни водія. Дівчатка і тут в першу чергу - прямо за шафою ляльковий будиночок, дитяча кухня, плюшеві тварини, ляльки та різноманітні рольові ігри їх чекають. Також є карнавальні костюми для хлопчиків і дівчаток, якщо діти забажають гратись в костюмі Принцеси, Попелюшки або Зоро, Супермена? В гральному автобусі «Вірранто» кожен день може проходити в карнавальній атмосфері! Можна також розмалювати обличчя різними кольорами за допомогою великої кількості кистей, зразків. На полці є багато місця для соціальних ігор, матеріалів, для рукоділля. За полкою розміщена гоночна траса і залізна дорога для хлопчиків і дівчаток, які люблять хлопчачі ігри. Обидва можна будувати відповідно вимогам гравців різної довжини. Немає обмеження швидкості, тому повний вперед!

В другій частині автобусу є стіл на 10 осіб, для проведення днів народження та занять рукоділля. Це відмінне місце, щоб вечорами грати разом в настільні ігри, в карти, доміно.

З іншого боку головну роль грають статичнi ігри. Lego, Geomag, Eitech та інші конструктори можуть допомогти розкрити потенціал інженера, архітектора. Якщо треба дітям трохи порухатися, то можна пограти в настільний футбол! Є також шахи для любителів стратегічних ігор, які розвивають навики полководця. Хто вміє поставити мат найшвидше? "Шахи є тестуванням інтелекту." Йоганн Вольфганг фон Гете.

В задній частині автобуса щільною завісою відокремлене місце, де можна спокійно користуватись комп'ютером, DVD. Якщо обидві машини зайняті, то можна вибрати з полиці дитячий детектив або любовний роман, комфортно розміститись на мішок з бобами і читати!

В літню спеку працюють в автобусі вентилятори, взимку обігрівач. Автобус «Вірранто» ідеально підходить для гри, розваг і відпочинку протягом усього року для дітей 6-14-річного віку!

Допомога

Допомога Для того, щоб «Virrantó» Автобус приїхав до дітей потрібна Ваша підтримка. Підтримайте добру справу і допоможіть, щоб дитячий автобус котився далі! Те, що це некомерційна компанія (нон профіт), юридично врегульована, із прозорим бухгалтерським обліком є гарантією того, що пожертвування піде в найкраще місце. Ми щиро вдячні за розміщення грошових коштів на банківський рахунок очікуванні Virrantó Játszóbusz Nonprofit Kft. в OTP банку:

IBAN: HU49 1171 0088 2000 3816 0000 0000 (HUF)

IBAN: HU20 1176 3103 1516 7884 0000 0000 (EUR)

SWIFT (BIC): OTPVHUHB

Ми раді також матеріальним пожертвуванням, попередьте про них будь ласка по телефону.

Контактнi данi:
Ферко Золтан
+3670-771-9767
vezeto@virrantojatszobusz.hu

  • Tekintse meg képgaléránkat. Képek vásárlás előtt és felújítás munkálatairól.


  • Álljon egy jó ügy mellé és segítse a Virrantó Játszóbuszt a továbbgurulásban! Várjuk támogatók jelentkezését.

    Részletek